ПРОГРАМА ТУРУ: УЖГОРОД – Термали «ЗОЛОТА ГОРА», ПИЛИПЕЦЬ, СИНЕВІР, МУКАЧЕВО Замок Паланок, ЧИНАДІЄВО Замок ШЕНБОРНІВ, Термали «КОСИНО»
Четвер: 21.00 Посадка туристів м. Житомир, пл Перемоги
П’ятниця: 08.00 Прибуття у м. Ужгород. Година вільного часу для сніданку. Зустріч з Екскурсоводом.
Екскурсія по м. Ужгород. Ві познайомитись з історією міста, побачите різні стилі та справжні архітектурні дива, почуєте, хто з видатних постатей проживав чи був в Ужгороді.
Ужгород по праву вважається столицею Закарпаття. Це одне з найкрасивіших міст Европи. Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур — угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української. В Ужгороді цікавий середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури та побуту, загадкова Горянська ротонда з унікальними фресками XIV століття і величезний пласт міжвоєнної чехословацької архітектури. Місто має багату історію, чудові набережні, кафе із найкращою кавою в Україні, маленькі вулички, які так і ваблять по них пройтися.
Ми покажемо Вам таємничу велич та могутність казкового міста.
Ужгородський Замок з привітністю приймає гостей і відкриває свої таємниці.
Запрошуємо Вас на до цікавого музею-корчми «Деца у Нотаря». Це дуже незвичний етно-ресторан, в якому можна насолодитися закарпатською кухнею та отримати справжній заряд гумору. Деца в перекладі — стопка, у Нотаря- у нотаріуса. Дослівно — сто грамм у Нотаріуса. Бо цей дім колись був нотаріальною конторою. Це цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об’єднує всі приміщення — це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь меню з приколами і сама кухня просякнута фірмовим гумором.
17:00-19: 00 — Купання в термальних водах «Золота гора».
До послуг гостей п’ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t ° +29 °), маленький відкритий термальний басейн (t +39 °), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (t ° +26 °) і джакузі (t ° + 34 °). На території є роздягальня, душові, лобі — бар і піцерія. За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералі
Вода рекомендується при:
Хронічному гастриті. Хронічному панкреатиті. Хронічному коліті і ентероколіті. Хронічному захворюванні печінки і жовчовивідних шляхів. Цукровому діабеті. Залізодефіцитній анемії. Виразці шлунку і 12- палої кишки. Хронічному захворюванні нирок і сечовивідних шляхів. Гепатитах. Подагрі. Холециститі. Ожирінні
18.00 Збір групи та відправлення в с. Воловець. Поселення в готелі «Надія», «Вікторія», «Троянда». Вечеря.
Субота. 9.00 Сніданок, після якого Вас чекає автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.). Водопад Шипіт. Соймівська та Келечинська мінеральні води.
Екскурсія на Синевир та Реабілітаційний центр ведмедів.
Озеро Синевир, що знаходиться в урочищі Сколівець на Закарпатті, вважається найпривабливішим та найчарівнішим. Це найбільше озеро на Закарпатті. Синевир, або Морське око, оточено загадками та легендами. Вода Синевиру найчистіша і найпрозоріша, тому тут багато форелі — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. Виникло озеро внаслідок давнього землетрусу, до нього біжать три гірські потоки, які підтримують високий рівень води в будь-яку пору року. Озеро гладеньке та іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острів. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око. Озеро оточене старими смереками, яким більше 150 років. Тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря.
Озеро прикрашає Скульптура, що зображує двох коханців: юнака на ім’я Вир та дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота скульптури сягає 13 м. Що ж це за легендарні закохані, які дали ім’я найбільшому карпатському озеру? Про це Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії.
Обід в Колибі, поруч з заповідником.
Реабілітаційний центр Ведмедів.
Унікальний і єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів, або Центр реабілітації бурих ведмедів, розташований серед дивовижної природи Національного природного парку «Синевир».
19.00 Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Можливість замовити чани, сауну.
Неділя 9:00 — Сніданок.
Вирушаємо на оглядову екскурсію древнім містом Мукачево: ми прогуляємось по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).
Далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи який знаходиться в Мукачево «Паланок». Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам’яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п’ятірку кращих замків такого типу, збереглися в Європі.
«Замок Шенборнів»
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо.
Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам’ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер’єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.
Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.
На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина)
Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.
7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.
— Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)
— Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)
— Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.
— Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.
— Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.
— Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.
— Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)
18: 30- 19:00 — На завершенні Ми заїдемо на дегустацію вина в один з найкращих винних підвалів Берегова
Повернення додому.
Понеділок:03:00 — 04:00 орієнтовне прибуття в Житомир.
Вартість туру: — 2350 грн / з людини
Дітям до 12 років — знижка 100,00грн
У вартість туру входить:
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по маршруту: Житомир-Верхні Ворота-Житомир, проживання, 2 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.
Додатково сплачується:
Екскурсійно транспортні послуги — 300,00грн
Також додатково оплачуються: вхідні квитки, витрати на обіди, сувеніри…
Термали Золота гора 2 години – 250/125грн (діти до 110см – безкоштовно).
Термали Косино 3 години – 450грн (діти до 150см – безкоштовно)
Канатно-крісельний підйомник Гимба – 80грн
Водопад Шипіт – 20грн
Синевір – 20грн
Замок Паланок – 50грн
Туристична агенція не несе відповідальності з а погоду та технічний стан доріг.
Туристична агенція може змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити на рівноцінні.